Програма фінансування ветеранського бізнесу " Варто почати власну справу"

Управління у справах ветеранів обласної військової адміністрації (далі – Управління) інформує стосовно програми фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу» від Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України.

6 березня Український ветеранський фонд починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу». За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:
ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я; юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Приймання заявок триватиме з 6 до 19 березня 2024 року. Більше про умови та покрокова інструкція — на вебсайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-pochaty-vlasnu-spravu/

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора