Повідом про корупцію

На даній сторінці ви можете повідомити про корупцію

У разі коли Вам стали відомі можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень співробітниками Харківської районної військової адміністрації за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу*:
anticor@khrda.gov.ua

Інформація на зазначену електронну пошту може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику**.
Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Харківської районної військової адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Інформація у повідомленні про корупцію має містити одну або декілька з таких ознак - факти про порушення вимог Закону особами, визначеними у статті 3 Закону, зокрема:
•    порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
•    запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
•    порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади;
•    порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
•    порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
•    недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
•    порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
•    порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;
•    порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

•    прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
•    тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
•    прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через електронну пошту Харківської районної військової адміністрації, направляються з підписом у сканованому вигляді.
___________
*Інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, яке подається через електронну пошту Харківської районної військової адміністрації, з підписом у сканованому вигляді.
**Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Повідомте про корупцію за телефонами: (057) 777-21-21 або anticor@khrda.gov.ua

Заповнити бланк:
Зразок форми повідомлення про корупцію

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора