Віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук відвідала Харківщину

Дата: 10.07.2024 12:56
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

На нараді у Харківській ОВА обговорили низку гуманітарних питань.
Віцепрем’єр-міністерка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та начальник ХОВА Олег Синєгубов провели нараду із керівниками районів та громад Харківщини, представниками профільних міністерств і відомств, а також народними депутатами України. У заході взяв участь начальник Харківської РВА Володимир Усов.

Учасники зустрічі обговорили підготовку прифронтових населених пунктів області до осінньо-зимового опалювального сезону, кроки щодо підтримки вразливих категорій громадян.

Як зазначила Ірина Верещук, попри ворожі обстріли, від яких страждає цивільна інфраструктура й енергетична система регіону, держава утримує різницю в тарифах для населення на низькому рівні. Міністерка подякувала Харківській ОВА й Олегу Синєгубову особисто за ґрунтовну роботу в підготовці до зими.

Крім цього, Ірина Верещук розповіла про експериментальний проєкт з постачання скрапленого газу вразливим категоріям населення з прифронтових громад Харківщини. Спільно з обласною військової адміністрацією наразі триває розробка алгоритму доставки палива до помешкань.
За словами начальника ХОВА, наразі потреба у скрапленому газі для області вже сформована. На сьогодні запит на паливо мають близько 40 тисяч домоволодінь. Головне завдання – забезпечити логістику й організувати доставку скрапленого газу.
Олег Синєгубов висловив вдячність віцепрем’єр-міністерці за особисту комунікацію та напрацювання, увагу до Харківської області.

Учасники зустрічі також приділили увагу питанням забезпечення військових підрозділів Харківщини дронами «Vampire», які ефективно показали себе у протистоянні ворогу, обговорили кроки щодо надання додаткових дотацій та пільг громадам області, а також компенсацій за зруйноване та пошкоджене житло внаслідок збройної агресії рф, забезпечення прифронтових населених пунктів регіону твердим паливом.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора