У ХОВА пройшло засідання Ради з питань соціального захисту осіб з інвалідністю

Дата: 02.07.2024 19:17
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

Перше засідання Ради з питань соціального захисту осіб з інвалідністю пройшло під головуванням заступниці начальника Харківської ОВА Віти Ковальської. 

У заході взяли участь представники структурних підрозділів ХОВА, профільні заступники голів районних військових адміністрацій, представники центру зайнятості, пенсійного фонду, громадських об’єднань осіб з інвалідністю та представники інших установ та організацій. 

У засіданні Ради взяв участь заступник начальника ХРВА Андрій Андрєєв. 

На порядку денному розглянули питання соціальної підтримки осіб з інвалідністю.
Зокрема, організацію роботи щодо санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та забезпечення їх засобами реабілітації; інтеграцію осіб з інвалідністю в громадах області шляхом їх працевлаштування та зайнятості; пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю та безперешкодного доступу до структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.
Також приділили увагу питанню щодо забезпечення особам з інвалідністю умов доступності для актуалізації їх даних у ТЦК та СП. 

Наразі  на Харківщині налічується майже 154 тисяч осіб з інвалідністю. З них  6,4 тисячі це люди, які отримали цей статус внаслідок вторгнення рф, 9,3 тисячі – це діти, що мають статус інвалідності.

 «Я сподіваюсь, що сьогодні ми створимо своєрідну платформу, де почуємо основні аспекти, які є в державі та області для осіб з інвалідністю. Послухаємо представників робочої групи: що треба вдосконалити та зробити, аби робота відбувалася краще», - зазначила Віта Ковальська.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора