Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оперативної обстановки в Харківській області

Дата: 24.05.2024 15:00
Кількість переглядів: 42

Фото без опису

У Харкові Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оперативної обстановки в Харківській області та підготовки до осінньо-зимового періоду.
Під час зустрічі командувач ОТУВ «Харків» Михайло Драпатий доповів про складну ситуацію в зоні відповідальності цього угруповання військ, зокрема на Вовчанському напрямку.
Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов поінформував про розроблений разом із Кабінетом Міністрів план щодо децентралізації системи теплопостачання в Харкові й заходів для відновлення пошкодженої інфраструктури.
Для підготовки Харкова та області до осінньо-зимового періоду виділять 4 млрд грн. Половина суми – з резервного фонду державного бюджету, решта – з міського бюджету. Ці кошти спрямують на відновлення зруйнованого обладнання та встановлення когенераційних установок.
Володимир Зеленський доручив Прем’єр-міністру Денису Шмигалю разом із Міністерством фінансів і Національним банком опрацювати можливість для пошкоджених енергогенерувальних підприємств брати кредити на відновлення без застави.
На нараді також обговорили ситуацію із забезпеченням другого рівня захисту на підстанціях «Укренерго».
Окремо розглянули процес надання житла 20 тисячам ВПО з тих територій Харківщини, що перебувають під постійними обстрілами з боку рф. Зараз цих людей тимчасово розмістили в гуртожитках закладів вищої освіти Харкова.
За словами Президента, забезпеченню житлом осіб, переміщених із територій Харківщини, на яких ведуться активні бойові дії, приділятимуть особливу увагу. ВПО готові відмовитися від свого житла на користь держави, щоб одержати сертифікати через «єВідновлення» на купівлю нового в Харкові чи області.
Офіс Президента України« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора