Уряд врегулював окремі питання щодо грошової компенсації для придбання житла ветеранам з інвалідністю

Дата: 22.05.2024 13:00
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Уряд врегулював окремі питання щодо грошової компенсації для придбання житла ветеранам з інвалідністю I–II групи та родинам загиблих Захисників і Захисниць.
Відтепер розпорядники субвенції на виплату грошової компенсації за місцевими бюджетами будуть визначатися рішеннями місцевої ради та військово-цивільної адміністрації. Така виплата буде здійснюватися протягом 30 календарних днів.

Розмір призначеної грошової компенсації перераховуватиметься один раз на рік. Виплата грошової компенсації одержувачам, яким вручено підозру у зв’язку із вчиненням злочину проти України, відтерміновуватиметься на час розгляду відповідної справи.
Уповноважена особа зможе отримати згоду на перерахування коштів грошової компенсації зі спеціального рахунка як оплату за договором купівлі – продажу житла та придбати житло у разі тимчасової відсутності ветерана за місцем проживання.

Для ветеранів, їхніх родин, сімей загиблих працює єдина ветеранська лінія: 0 800 505 217. За номером телефону можна отримати відповіді на правові питання, дізнатися про програми медичної реабілітації тощо.

Мінветеранів« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора