У Міноборони розповіли про лінії оборони Харківщини

Дата: 13.05.2024 11:03
Кількість переглядів: 46

 

Фото без опису

Як повідомив голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Олександр Яковець, найбільш підготовлені фортифікаційні рубежі знаходяться на певній відстані від кордону та лінії фронту.
На Харківщині збудовані три лінії ешелованої оборони на півночі регіону.

Третя лінія оборони – найбільш підготовлений рубіж – знаходиться на відстані від 17 до 35 км. від лінії фронту. За будівництво його відповідають Обласні військові адміністрації. Третій рубіж є найбільш обладнаний і оснащений залізобетонними спорудами. Це пов’язано з тим, що лише на певній відстані від ворога можна повноцінно використовувати техніку для будівництва.

Перед цим рубежем є інший рубіж, який обладнує Державна спеціальна служба транспорту та підрозділи командування Сил підтримки ЗСУ. Даний рубіж обладнують на різних ділянках. Тим більш, на Харківщині роботи проводять під постійними обстрілами.

Перший рубіж збудований на відстані 1,5-6 км. від лінії фронту. Його обладнують самі підрозділи. З інженерної точки зору використання важкої техніки та залізобетонних споруд на першому рубежі неможливе.

За словами заступника голови Харківської ОВА Михайла Харнама, фортифікації на Харківщині зводилися під канонадою ворожих обстрілів, з постійною втратою цивільних людей та спецтехніки. Але навіть пропри все це, в надскладних умовах для фахівців, які були задіяні в їх будівництві і кожної хвилини ризикували життям, поставлені керівництвом держави, Генеральним Штабом ЗСУ та начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим були виконані.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора