ООН допоможе Харківській області підготуватися до зимового сезону

Дата: 08.04.2024 10:39
Кількість переглядів: 66

Фото без опису


Начальник ХОВА Олег Синєгубов зустрівся з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун та головою Управління ООН із координації гуманітарних справ в Україні Сарою Гілдінг дер Ведувен.
До зустрічі долучилися керівники Дергачівської, Чугуївської, Великобурлуцької, Куп’янської, Вовчанської, Золочівської громад.

На початку обговорення Олег Синєгубов наголосив, що через масовані обстріли росії у Харкові значно постраждала критична інфраструктура. Окрім того, він підкреслив необхідність ремонтів у місцях компактного проживання, адже через російську агресію кількість людей, яким потрібне тимчасове помешкання, зростає.
За словами начальника Харківської ОВА, основна проблема наразі – знищення енергогенеруючих підприємств. Тому вже зараз розпочато підготовку до нового опалювального сезону. Планується забезпечити багатоповерхові будинки міста генераторами та паливом, а також насичувати мережу області портативними зарядними станціями.

Координаторка системи ООН в Україні висловила співчуття у зв’язку із загибеллю жителів Харківщини унаслідок російських обстрілів. Сара Гілдінг дер Ведувен зазначила, що підтримка регіону ООН продовжиться, аби допомогти людям, що страждають від війни.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора