Саксонія допомагатиме Харківщині у відбудові критичної інфраструктури

Дата: 29.03.2024 11:12
Кількість переглядів: 62

 

Фото без опису

Саксонія допомагатиме Харківщині у відбудові критичної інфраструктури, підтримуватиме заклади охорони здоров’я та цивільне населення.

Заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов зустрівся із Державним міністром та головою Саксонської державної канцелярії Олівером Шенком.
Під час зустрічі між Харківською ОВА та Вільною державою Саксонія укладено меморандум про співпрацю. Документ передбачає допомогу у відновленні об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій, підтримку закладів охорони здоров’я, спільний розвиток культури, допомогу цивільному населенню тощо.

За словами Євгена Іванова, на потреби постраждалих та деокупованих громад партнери із Саксонії передавали генератори великої потужності, автобуси для забезпечення перевезень, гуманітарну допомогу. Укладання меморандуму про співпрацю є наступним кроком у посиленні відносин між Харківщиною та Саксонією.

Подальша робота відбуватиметься на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва. Пріоритетні напрямки роботи визначатимуть на спільному форумі.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора