Цьогоріч національний мультипредметний тест складатимуть майже 17 тисяч абітурієнтів Харківщини

Дата: 07.03.2024 15:30
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

 

Про особливості та порядок проведення національного мультипредметного тесту в 2024 році розповіли під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі Харківської ОВА.

Як зазначила директорка Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Ольга Безпалова, Харківщина вже третій рік поспіль буде проводити такий тест в умовах правового режиму воєнного стану.
У зв'язку з цим особлива увага приділяється саме створенню тимчасових екзаменаційних центрів, де буде відбуватися реєстрація і складання тестів абітурієнтами. На даний момент орієнтовна кількість учасників становить близько 17 тисяч осіб. Це випускники закладів загальної середньої освіти попередніх років, а також абітурієнти, які завершують здобуття загальної середньої освіти у школах, профтехах або закладах фахової передвищої освіти.

На Харківщині планується створення близько 50 тимчасових екзаменаційних центрів у 10 населених пунктах  області.
Ольга Безпалова підкреслила, що реєстрація основної сесії починається вже наступного тижня  – 14 березня і триватиме до 11 квітня. Протягом цього часу абітурієнти матимуть можливість зареєструватися у своїх кабінетах і подати усі необхідні документи. Для тих осіб, які не зможуть з будь-яких причин це зробити протягом визначеного терміну, буде надано додаткову можливість: з 10 по 15 травня.
Крім того, директорка Департаменту наголосила, що  наразі вже проводиться консультативна та підготовча робота з абітурієнтами. Основна увага приділяється створенню безпечного освітнього простору.
На виконання завдань кожного предметного тесту орієнтовно відведено по 60 хвилин – учасники зможуть самостійно розподіляти свій час в межах першого та другого блоку. Після першого блоку учасники НМТ матимуть 20 хвилин перерви.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 2 липня 2024, додаткової сесії – до 26 липня 2024 року.
Додаткова інформація знаходиться на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ та  Харківського РЦОЯС https://zno-kharkiv.org.ua/.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора