У Харківській області використовуватимуть електронну екосистему DREAM

Дата: 20.02.2024 09:32
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

Про це повідомили під час заходу «Презентація екосистеми управління відбудовою DREAM для регіональних та місцевих органів влади», який відбувся у Харкові.
Система DREAM об'єднує різні проєкти відбудови. До системи можна вносити дані щодо фіксації збитків, а згодом – про вже готовий об’єкт.

Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний підкреслив, що за кількістю поданих заяв за програмою «єВідновлення» Харківська область займає 1 місце.
Як зазначив директор Департаменту цифрової трансформації регіону ХОВА Віталій Шапірко, Харківщина – один з пілотних регіонів, який бере участь у бета-тестуванні системи DREAM.
За словами Віталія Шапірка, начальник ХОВА Олег Синєгубов наголошує на важливості розвитку системи DREAM, оскільки Харківщина потребує залучення максимальної кількості донорів і ресурсів для відновлення. Ця система допоможе швидко і прозоро здійснити процес відбудови, адже в регіоні багато будівель та споруд були знищені або пошкоджені під час повномасштабного вторгнення рф.

Керівник Проєктного офісу DREAM Віктор Нестуля розповів представникам громад області про прогрес впровадження та фінансові інструменти DREAM. Так, активними учасниками бета-тестування DREAM на Харківщині стали 29 громад, серед них і громади Харківського району: Дергачівська, Липецька, Люботинська, Малоданилівська, Південна, Пісочинська, Роганська, Солоницівська та Циркунівська.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора