На Харківщині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Дата: 17.04.2024 14:00
Кількість переглядів: 67

Фото без опису


Члени комітету обговорили функціонування об’єктів критичної інфраструктури на прифронтових територіях, зокрема на Харківщині.
Внаслідок ворожих ракетних атак енергетична інфраструктура Харківщини зазнала суттєвих пошкоджень. Тому наразі діють  аварійні відключення світла.

Як підкреслив начальник ХОВА Олег Синєгубов, до регіону уже надходить допомога у вигляді генераторів, палива від міжнародних партнерів та інших областей України.
«На сьогодні намагаємося дотримуватися планових відключень електроенергії для населення – 2-3 години на добу. Поступово цю ситуацію будемо виправляти. Принагідно хочу подякувати Офісу Президента, Уряду, Міністерству енергетики, Міністерству внутрішніх справ за надану допомогу. Адже досі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків ракетних ударів», – сказав Олег Синєгубов.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус під час обговорень з USAID та Міжнародною організацією з міграції наголосив, що наразі Харківська область має стати пріоритетною для надання допомоги, зокрема розглядається можливість встановлення сонячних електростанцій на лікарнях.

У ході засідання доповіли представники громад Харківщини та народні депутати України. Ними до розгляду були винесені такі питання: забезпечення спеціалізованим транспортом, допомога в підготовці до нового опалювального сезону та компенсація заборгованості за комунальні послуги у жителів деокупованих територій.

Харківська обласна військова адміністрація

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора