Відбулося засідання обласної робочої групи "Прозорість і підзвітність"

Дата: 05.04.2024 10:20
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

 

Пройшло засідання обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.
Заступник начальника Харківської РВА Андрій Андрєєв доєднався до засідання в режимі онлайн.
Учасники робочої групи обговорили питання доцільності відновлення Слатинського ліцею в Дергачівській громаді.

Як зазначив заступник начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Євген Півньов, через наближеність до кордону з країною-агресором, а також неможливість організації навчального процесу офлайн, тендер було скасовано та відтерміновано до 2025 року.
Вартість робіт було знижено на більш як 20 мільйонів гривень. Ця сума корегуватиметься та змінюватиметься під час додаткового дослідження проєктно-кошторисної документації.

Також на засіданні розібрали тендерні закупівлі Лозівської територіальної громади.
Окрему увагу приділили тендеру, оголошеному управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міськради, щодо закупівлі цементу для проведення ремонту простих укриттів. Оскільки на тендер не зголосився жоден постачальник, в установі прийняли рішення проводити пряму закупівлю відповідно до законодавства.

За словами заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, закупівля викликала суспільний резонанс через некоректне подання інформації про вартість закупленого цементу – вона включала не лише ціну будматеріалу, але й витрати на доставку. При перевірці жодних корупційних складових або порушень виявлено не було.

Харківська обласна військова адміністрація

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора