Харківська РВА співпрацюватиме з БФ «Джерело Відродження»

Дата: 20.03.2024 12:57
Кількість переглядів: 76

Фото без опису

 

Харківська районна військова адміністрація співпрацюватиме з Благодійним фондом «Джерело Відродження»/Charity Foundation Source of Revival та Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області.
Документи про співпрацю підписали начальник Харківської РВА Володимир Усов і Сергей Жук, директор БФ «Джерело відродження» та перший заступник голови Громадської ради.

Співробітництво буде направлене на допомогу жителям Харківського району у медичній, соціальній та гуманітарній сферах, надання соціальних послуг незахищеним верствам населення та організацію і координацію евакуації людей із небезпечних територій.

Крім цього, згідно з угодою про співпрацю Харківської РВА з Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області, будуть організовані консультації з громадськістю стосовно проєктів правових актів у податковій сфері та програм соціально-економічного розвитку. Також серед населення району проводитиметься роз’яснювальна робота щодо податкового законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора