У Харківській РВА обговорили результати виконання завдань з призову громадян

Дата: 26.02.2024 13:03
Кількість переглядів: 122

Фото без опису

У Харківській районній військовій адміністрації відбулася нарада з питань забезпечення виконання заходів загальної мобілізації у районах м. Харкова. Нараду провів начальник Харківської РВА Володимир Усов.

У заході взяли участь заступник начальника ХРВА Андрій Андрєєв, заступник Харківського міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрій Руденко, директор Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради Валентин Топчій, представник Харківського обласного центру комплектування та соціальної підтримки, працівники адміністрацій районів Харкова, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки районів міста, правоохоронних органів.

Учасники обговорили результати виконання завдань з призову громадян, зокрема питання оповіщення працівників підприємств, установ та організацій.
Окрему увагу було приділено роботі комісій з оповіщення військовозобов’язаних у районах м. Харкова. Вони уповноважені інформувати військовозобов’язаних та резервістів про прибуття на збірні пункти для взяття на військовий облік, оформлення військово-облікових документів, проходження медичного огляду та призову на службу під час мобілізації.

Начальник Харківської РВА наголосив на необхідності посилення мобілізаційних заходів.
За підсумками обговорень учасники наради узгодили перелік спільних дій для забезпечення виконання необхідних заходів у сфері мобілізації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора