ХАРКІВСЬКА ОВА УКЛАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З КАРАЗІНСЬКОЮ ШКОЛОЮ БІЗНЕСУ

Дата: 16.02.2024 09:26
Кількість переглядів: 63

15 лютого відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.

В режимі онлайн у ньому взяв участь начальник Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов.

Учасники зустрічі обговорили доцільність залучення інженерів-консультантів до реалізації проєктів з капітального ремонту та реконструкції мостів на автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківщини.

Крім цього, було розглянуто стан проведення публічних закупівель Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА.
Додатково начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції ХОВА Костянтин Ісаєв доповів про моніторинг стану подання декларацій за 2021-2022 роки посадовими особами обладміністрації. Усі фахівці, які працюють в ОВА, подали декларації.

Також на засіданні робочої групи було укладено Меморандум про співпрацю з з Навчально-науковим інститутом «Каразінська школа бізнесу». Як зазначив заступник начальника ХОВА Євген Іванов, це сприятиме професійному навчанню співробітників обладміністрації.

Харківська обласна військова адміністрація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора