День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України
4 червня Україна вшановує пам’ять дітей, чиї життя забрала російська агресія.
Цей день є нагадуванням про найболючіші наслідки війни. За даними Офісу Генерального прокурора, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україні загинули 707 дітей, ще понад 2,5 тисячі зазнали поранень різного ступеня тяжкості. Ці цифри, на жаль, не є остаточними.
Кожне втрачене дитяче життя – це непоправний біль для рідних, для України та всього цивілізованого світу. Ми не маємо права забувати про маленьких українців, які вже ніколи не здійснять своїх мрій, не підуть до школи та не зростатимуть під мирним небом.
Схиляємо голови у скорботі та зберігаємо пам’ять про дітей, чиє життя передчасно обірвала війна.
Світла пам’ять маленьким янголам.
Начальник Харківської РВА Володимир Усов











