День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня вшановуємо пам’ять тисяч кримських татар, які у 1944 році стали жертвами насильницької депортації та злочинної політики тоталітарного режиму.
Ця трагедія назавжди залишила глибокий слід в історії України та всього кримськотатарського народу. Людей позбавили рідної домівки, права жити на своїй землі, права на власне майбутнє.
Сьогодні, коли Україна знову бореться за свободу, незалежність і територіальну цілісність, ми особливо гостро відчуваємо цінність людської гідності, права на Батьківщину та історичну пам’ять.
Схиляємо голови перед пам’яттю жертв геноциду кримськотатарського народу та висловлюємо підтримку всім, хто продовжує боротьбу за вільний український Крим.
Пам’ятаємо.
Крим – це Україна.
З повагою
Начальник Харківської РВА Володимир Усов











