Володимир Усов привітав державних службовців із професійним святом

Дата: 21.06.2024 11:44
Кількість переглядів: 74

Фото без опису

Начальник Харківської РВА привітав державних службовців із професійним святом.
Напередодні Дня державної служби України Володимир Усов вручив відзнаки працівникам адміністрації.

Почесними грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту ініціативу та досягнення високих результатів у професійній діяльності були нагороджені фахівці управління соціального захисту населення, управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, служби у справах дітей, відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, відділу управління персоналом та відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської РВА.

Володимир Усов подякував фахівцям державної служби за те, що незважаючи на труднощі воєнного сьогодення вони демонструють високий професіоналізм та відповідальність під час виконання своїх обов’язків, докладають максимум зусиль для реалізації державної політики у громадах Харківського району.

«У цей непростий час для України час важко переоцінити важливість вашої професійної діяльності, адже саме ви одними з перших відповідаєте на поставлені перед нашою державою виклики. Від вашої роботи, багаторічного досвіду та лідерських здібностей багато в чому залежить успіх реалізації державних проєктів та програм. Бажаю вам і надалі нести звання державного службовця із честю, натхненням та відданістю», – зазначив очільник Харківської РВА.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора