Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Оновлена Хорошівська амбулаторія відкрилася для відвідувачів та пацієнтів
10 листопада 2017, 13:13

Оновлена Хорошівська амбулаторія відкрилася для відвідувачів та пацієнтів

Поділитися:
10 жовтня у сел. Хорошево відкрито оновлену Амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Для урочистого відкриття закладу до Харківського району прибув заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк. В церемонії перерізання червоної стрічки також взяли участь голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна та голова Харківської районної ради Максим Литвиненко.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини сел. Хорошево         КЗОЗ «Центр первинної медико–санітарної допомоги сел. Васищеве  Харківського району» перебувала на етапі капітального ремонту з 2016 року. На сьогодні затрачені фінансові та людські ресурси є цілком виправданими – цей заклад наповнився новим життям. Завдяки спільним зусиллям амбулаторія змінилася докорінно: від придбання нового обладнання до нового фасаду будівлі.
Для проведення капітального ремонту з районного бюджету виділено        1 млн. 499 тис. грн. В амбулаторії замінено покрівлю, відремонтовано фасад, проведено благоустрій прилеглої території, виконані роботи зі зміцнення фундаменту, замінено внутрішні комунікації – мережі водопостачання та водовідведення, системи тепло- та енергопостачання. Відремонтовано кабінети лікарів, маніпуляційні та приміщення холу. Паралельно заклад оснащено новими меблями та частково – новим обладнанням.  
Особливої актуальності подія набуває у часи впровадження медичної реформи, коли первинна медична допомога наближається  до людей. Нові умови роботи сприятимуть підвищенню рівня та оперативності обслуговування пацієнтів, комфортному перебуванню відвідувачів у стінах медичного закладу.

 
Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21