Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Будянська бібліотека святкувала 120-річний ювілей
8 листопада 2017, 16:01

Будянська бібліотека святкувала 120-річний ювілей

Поділитися:
7 листопада у клубному закладі сел. Буди відзначили 120-річний ювілей Будянської бібліотеки.
Привітати ювілярів приїхала заступник голови – керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева. З книгою ми пов’язали своє життя, з нею ми працюємо і відпочиваємо, їй ми безмежно віддані – сказала в своєму виступі О.Малишева.

Краєзнавець Тетяна Миколаївна Безрукова представила історичну довідку, в якій відмітили, що Будянська бібліотека – одна з найстаріших бібліотек на Харківщині. Урочисте відкриття і освячення народної читальні при фабриці М.С. Кузнєцова відбулося 19 жовтня 1897 року. Спеціальним потягом із Харкова прибув губернатор Г.І. Тобізен і багато інших запрошених осіб. Місцевий священик після служби звернувся до присутніх та до Олександра Матвійовича і Анни Макарівни Кузнєцових зі словами вдячності, бо саме вони ініціювали і організували народну читальню.
На ювілей були запрошені ветерани бібліотечної справи, які в різні періоди займали посади завідуючих бібліотекою. Це І.М. Скачко, Т.М. Мотиль, Г.М. Любар та О.М. Гончарова. Їм вручили квіти та подарунки.  Особливим теплом був проникнутий виступ завідуючої Будянської бібліотеки Наталії Борисівни Дрокіної, бібліотечний стаж якої складає 10 років. Привітали на святі найактивніших читачів, які відвідують бібліотеку з 60-х років та молоде покоління читачів. Вони отримали подарунки від організаторів свята.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21