Сьогодні 17.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Турнір пам’яті Юрія Тарасова
9 жовтня 2017, 16:00

Турнір пам’яті Юрія Тарасова

Поділитися:
7 жовтня на стадіоні імені Юрія Тарасова села Липці відбувся турнір пам’яті Юрія Тарасова, видатного футболіста Слобожанщини, гравця команди «Металіст» Харків, який народився у с. Борщова Харківського району і зробив значний внесок у розвиток футболу, зокрема і в Харківському районі.

Позмагатися за головний трофей приїхали сім команд юнаків із сіл Циркуни, Руські Тишки, Липці, Веселе, Лук’янці, Глибоке та Стрілеча.
Спочатку команди змагалися у підгрупах, які були складені згідно з жеребкуванням, до фіналу дісталися команди «Факел» Циркуни, «Маяк» (Глибоке), Лукянцівська ЗОШ та «Степ» Руські Тишки. У боротьбі за 3 - 4 місце Лук’янцівська ЗОШ поступилася циркунівцям і з рахунком 3:0 третє почесне місце посіла команда «Факел» Циркуни. У грі за 1-2 місце між тишківцями та глибочанами більш успішними виявилися тишківські футболісти, які з рахунком 2:0 вибороли у глибочан перемогу.
На церемонії нагородження присутніх привітали  депутат Харківської районної ради Олексій Подорожній, голова Харківського районного спортивного клубу Ніна Сергієнко та директор Липецької ДЮСШ Віталій Кушніренко.
Команду- переможницю нагородили пам’ятним кубком, гравців команд- призерів – медалями відповідних ступенів. Дипломами нагороджено кращих гравців від команд учасниць. Ними визнано: Гуренка Артема (Веселе), Нікітюка Володимира (Циркуни), Чернова Олександра (Стрілеча), Коренюка Микиту (Руські Тишки), Гур’єва Олега (Липці), Даниленка Романа (Лук’янці), Сергеєва Романа (Глибоке). Кращим гравцем турніру визнано Беспалова Ярослава (Циркуни).
Після урочистого закриття турніру на всіх учасників та гостей чекала смачна каша і приємне спілкування з обговоренням гри.

 Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21