Сьогодні 17.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Нарада міжвідомчої групи для вирішення питання щодо реабілітації демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей
9 жовтня 2017, 14:00

Нарада міжвідомчої групи для вирішення питання щодо реабілітації демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей

Поділитися:
9 жовтня 2017 року о 12-00 під головуванням заступника голови –керівника апарату райдержадміністрації Малишевої О.В. відбулася  нарада міжвідомчої групи для вирішення питання щодо реабілітації демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

У нараді взяли участь заступник директора Департаменту - начальник   управління  медичної  та фармацевтичної діяльності Сіроштан Г.М., головний лікар Обласного шпиталю для інвалідів війни Федченко Ю.Г.
На нараді розглянуто питання реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, забезпечення санаторно-курортного лікування, медичного обстеження, надання іншої допомоги.
На даний час в Харківському районі обслуговується 684 демобілізованих учасників АТО. Для них проводиться комплексне медичне обстеження, розробляється план лікування. Проводиться робота з реалізації обласної програми зубопротезування, надається психологічна допомога. На даний час 16 осіб направлено на санаторно-курортне лікування.
З 28 учасниками АТО здійснюється робота по профорієнтації та перенавчанню.
Улітку 2017 року через систему освіти безкоштовним відпочинком було охоплено 26 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, в АТО на сході України та 1 дитина, батьки якої загинули внаслідок бойових дій на сході України. На відпочинок дітей цієї категорії було використано 11529 грн.
Безкоштовним харчуванням охоплено 84 дитини, батьки яких проходили військову службу в зоні АТО. За 9 місяців 2017 року на харчування таких дітей витрачено 69 596 грн. 30 коп.
Заступник директора Департаменту - начальник   управління  медичної  та фармацевтичної діяльності Сіроштан Г.М. у своїй доповіді торкнулася теми – проведення профоглядів не тільки учасників АТО, але і членів їх родини, повідомила про створення на базі Обласного шпиталю ветеранів психолого-реабілітаційного центру, наголосила на необхідності активно поширювати надання медичної та психологічної допомоги.
    Головний лікар Обласного шпиталю для інвалідів війни Федченко Ю.Г. розповів про участь у засіданні комітету з охорони здоров’я  Верховної ради України з питання реабілітації учасників АТО, підкресливши необхідність проведення їх психологічної реабілітації та забезпечення працевлаштування.Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21