Сьогодні 17.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Підготовка району до роботи в осінньо-зимовий період
3 жовтня 2017, 17:10

Підготовка району до роботи в осінньо-зимовий період

Поділитися:
3 жовтня в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Шахненка Є.Д. відбулося «кустове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

На засіданні розглядалися питання щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Харківського, Богодухівського, Краснокутського, Коломацького, Дергачівського, Золочівського, Зміївського районів та міста Люботин до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.
     У Харківському районі відповідно до затвердженого плану на 2017 рік      (з урахуванням змін) на капітальний ремонт житлового фонду сільськими, селищними, міськими радами району передбачено кошти в сумі 5,2 млн. грн.
Відповідно до плану на 2017 рік на ремонт комунальних доріг бюджетами сільських, селищних, міських рад передбачено кошти в сумі 47,7 млн. грн.
Станом на 1 жовтня повністю підготовлено 53 лікувально- профілактичних заклади (100%), 72 навчальні заклади (100%), заклади культури готові на 100%.
В рамках підготовки Харківського району до роботи в осінньо-зимовий період заступник голови облдержадміністрації Шахненко Є.Д. провів щотижневу робочу нараду з питання переведення багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне опалення.
За підсумками нарад  було вирішено активізувати дії щодо завершення підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, забезпечити вчасний початок та безаварійне проходження опалювального сезону.


 

 

 

Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21