Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбулася районна педагогічна конференція
6 вересня 2017, 15:31

Відбулася районна педагогічна конференція

Поділитися:
5 вересня  2017 року у приміщенні Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль» відбулася районна педагогічна конференція «Пріоритетні завдання освіти району щодо створення майбутнього Нової української школи в умовах інноваційного освітнього простору».

 

На конференції були присутні:  голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Ю.І., голова Харківської районної ради Литвиненко М.В., голови місцевих рад, директори, заступники директорів, голови профспілкових комітетів навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, керівники районних методичних об’єднань, кращі педагоги району, молоді вчителі.

Юрій Іванович у своєму виступі привернув увагу присутніх на пріоритетний напрям діяльності Харківської районної державної адміністрації – розвиток освіти району. Привітавши педагогів з початком навчального року, Юрій Іванович та Максим Владиславович нагородили грошовими сертифікатами та пам’ятними знаками кращі колективи навчальних закладів за результатами рейтингування та огляду готовності до нового навчального року.

Про основні результати освітньої галузі району; проблеми, що заважають якісно організувати навчально-виховний процес; результати ЗНО-2017 та пріоритетні завдання сьогодення щодо створення майбутнього Нової української школи в умовах інноваційного освітнього простору освіти Харківського району розповіла Бабельчук О.І., начальник відділу освіти. Ольга Іванівна також вручила кращім педагогам району грамоти та подяки Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти ХОДА та відділу освіти ХРДА.

У виступі «Перші кроки до європейського братерства» Колесніченко А.В., учитель Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів, учасник українсько-польського проекту з обміну учнівськими делегаціями, поділилася з учасниками конференції враженнями та результатами поїздки учнів району у серпні 2017 року до м. Раконевіце республіки Польща.

Гусь І.М., директор Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  у виступі «Новий Державний стандарт як інструмент якості початкової загальної освіти» ознайомила присутніх з новими підходами до організації навчально-виховного процесу відповідно до проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти, учасником якого є Хорошівська школа.

З вітальним словом до освітян звернулася Кунченко Н.В., голова районної організації профспілки працівників освіти і науки. Традиційно Ніна Василівна привітала молодих учителів, які розпочинають професійну діяльність у навчальних закладах району. Вчителі отримали подарунки від профспілкової організації.

Творчий звіт про роботу продемонстрували присутнім учасники Літньої школи МАН «Ерудит».

Учасників конференції, під час екскурсій закладом, було ознайомлено з матеріально-технічною базою школи.

 

http://khar-rvo.org.ua

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21