Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Кубок з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України
26 серпня 2017, 16:09

Кубок з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України

Поділитися:
24 серпня відбувся Кубок з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України.

На великому піщаному пляжі селища Безлюдівка зібралися чотири команди Харківського району з селищ Покотилівка, Бабаї та дві команди селища Безлюдівка. Команди підтримували друзі, родичі та велика кількість глядачів, які приїхали відпочивати до берегів водоймища. Запекла боротьба розпочалася з першої гри. Глядачі спостерігали гарну підготовку команд  - чіткі та влучні удари, блискучі прийоми м’яча та злагоджену тактику команд, яким не заважали ні пекуче сонце, ні вітер, ні втома від динамічної гри.
Змагання пройшли мов на одному диханні, кожна гра завершувалась гучними оплесками присутніх на пляжі, команди не відставали по очках один від одного. Перше місце цілком заслужено виборола команда селища Безлюдівка - 1, друге місце команда селища Безлюдівка-2 , а третє місце посіла команда селища Покотилівка.
Обслуговував змагання суддя Харківської обласної федерації волейболу Олександр Михайлов.
Провідний спеціаліст Харківського районного спортивного клубу А.А Зінченко нагородила команду-переможницю пам’ятним кубком та дипломом першого ступеню, команди – призери отримали дипломи відповідних ступенів, також були на визначені кращі гравці з кожної команди та нагороджені  іменними дипломами.
По закінченню церемонії нагородження всі команди, разом зі своїми сім’ями,  скуштували польову кашу, яку організували для них гостинні безлюдівці.
Даний захід був проведений Харківським районним спортивним клубом та відділом у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації, які щиро вітають всіх учасників змагань зі святом та бажають успіхів у наступних зустрічах.Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21