Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Спортивне свято в «Лісовій галявині»
16 серпня 2017, 15:38

Спортивне свято в «Лісовій галявині»

Поділитися:
За ініціативою Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, підтримки КУ «Харківський обласний центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» та участі Харківської районної державної адміністрації 16 серпня 2017 року у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова галявина» (сел. Високий) відбулись спортивні змагання в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» у Харківській області.

 Відкрили змагання Юрій Раїна – голова Харківської районної державної адміністрації  та Віталій Кириленко – начальник управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
  Від голови Харківської обласної державної адміністрації  
Світличної Ю.О. гості передали дітям подарунки - спортивний інвентар: футбольні м’ячі, ракетки для настільного тенісу і бадмінтону, шахи, шашки.
 Під час змагань діти випробували свої сили у спортивних естафетах, вікторинах, рухливих іграх, демонстрували влучність, спритність та вміння працювати в команді.
 Учасники та переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами КУ «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сувенірною продукцією від відділення Національного олімпійського комітету в Харківській області. Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21