Сьогодні 18.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Нарада з питання переведення багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне опалення.
3 серпня 2017, 08:15

Нарада з питання переведення багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне опалення.

Поділитися:
2 серпня у Харківській райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада з питання переведення багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне опалення під керівництвом директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Магдисюка С.В.

Він наголосив на необхідність прискорення вирішення питання переведення мешканців багатоквартирних житлових будинків сел. Буди та сел. Покотилівка на індивідуальне газове опалення до початку опалювального сезону 2017/2018 років.
У нараді взяли участь голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Ю.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  підприємств, установ та організацій району, голови селищних рад.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21