Сьогодні 17.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Новий фізкультурно-оздоровчий комплекс у Пісочині розпочне роботу наступного року
2 серпня 2017, 14:36

Новий фізкультурно-оздоровчий комплекс у Пісочині розпочне роботу наступного року

Поділитися:
Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. У ході робочої поїздки до Харківського району вона перевірила хід будівництва ФОКу.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс будують у мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин. У будівлі розмістяться майданчики для занять волейболом, міні-футболом, тенісом, баскетболом, бадмінтоном та занять із загальної фізичної підготовки.

На даний час практично завершили монтувати каркас будівлі, на 80% готові внутрішні перетинки, завершується робота над роздягальнями та тренажерними залами. До осені будівельники планують утеплити будівлю та розпочати встановлювати металопластикові вікна.

«На сьогодні виконано приблизно 35 % робіт на цьому об’єкті. Його здача в експлуатацію запланована в наступному році, - відзначила Юлія Світлична. – Подібні фізкультурно-оздоровчі комплекси будуються в різних районах області. Торік ми здали два – у Вовчанському та Первомайському районах. У планах – Пісочин, Красноград та Золочів. Роботи знаходяться на різних етапах, але будемо стратегічно вибудовувати роботу так, щоб усі райони Харківської області були забезпечені такими спорткомплексами».

Нагадаємо, під час поїздки до Харківського району голова ХОДА також ознайомилася з роботами в новій школі селища Пісочин, де вже монтують меблі й обладнання та упорядковують прилеглу територію.

 

 

http://kharkivoda.gov.ua

Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21