Сьогодні 18.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Фестиваль дитячого футболу
30 липня 2017, 13:14

Фестиваль дитячого футболу

Поділитися:
30 липня у селі Циркуни відбувся Фестиваль дитячого футболу серед команд 2002 року народження та молодших, в якому взяло участь три команди Харківського району: с. Циркуни, с. Руські Тишки, с. Стрілеча.

Похмура та дощова погода не була причиною відміняти запланований захід, адже команди з нетерпінням чекали фестивалю та готувались до запеклої боротьби з суперниками. Отже на стадіоні села Циркуни з десятої ранку кожен бажаючий міг спостерігати за красивою, жвавою та цікавою грою заявлених команд.
В останніх іграх змагань визначилися переможці, які посіли призові місця на п’єдесталі: на третьому місці команда с. Руські Тишки «СТЕП», друге місце посіла команда с. Стрілеча «Медик», а перше місце з лихою завзятістю виборола команда села Циркуни «Факел».
Команди були нагороджені кубками, солодкими призами та оплесками всіх присутніх. Були визначені також найкращі гравці кожної команди, ними стали – Легенький Руслан (с. Циркуни «Факел»), Удод Дмитрій (с. Стрілеча «Медик»), Іващенко Максим (с. Р. Тишки «СТЕП»), в номінації найкращий воротар турніру був нагороджений Чучук Іван (с. Стрілеча «Медик»), найкращий бомбардир турніру – Фоменко Ярослав (с. Р. Тишки «СТЕП») та найкращий гравець турніру – Ляшенко Микита (с. Циркуни «Факел») які були нагороджені пам’ятними медалями та іменними дипломами.
Всі учасники змагань одержали багато позитивного настрою, яскравих емоцій та задоволення від проведеного заходу. По закінченню ігор всі команди та присутні на стадіоні частували польову кашу, обмінювалися враженнями та розбирали помилки у грі, яку показували впродовж всього фестивалю.
Організатори пройденого фестивалю висловлюють подяку тренеру-вихователю команди «Факел» с. Циркуни – Беспалову Володимиру Андрійовичу, за допомогу в організації турніру та за смачну польову кашу.
Організацією та проведенням даного фестивалю займалися Харківський районний спортивний клуб та відділ у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації, які бажають командам подальших звершень у змаганнях та житті!
 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21