Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів
14 липня 2017, 15:50

Відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Поділитися:
14 липня заступник голови-керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева взяла участь у засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів

Комісія рекомендувала на затвердження XVІІ сесії районної радипостійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів
 VII скликання проекти рішень:
 
1. Про затвердження прядку денного засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природних ресурсів.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Новікову О.С. для обслуговування нежитлової будівлі (магазину), яка розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди КОРПОРАЦІЇ «КРИНИЦЯ» для розташування  полігону пісочного кар’єру по видобуванню будівельних пісків, що розташована за межами населених пунктів на території Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди ТОВ «АТІКВА ЕСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу – бази світлих нафтопродуктів, що розташована за межами с-ща Докучаєвське, Польовий в’їзд, 1 Харківського району Харківської області.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА ІНЕКС» для будівництва та обслуговування культурно-спортивного-оздоровчого комплексу та ведення лісового господарства, що розташовані за межами населених пунктів на території Бабаївської селищної ради Харківського району Харківської області.
8. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинку та піску Роганського родовища ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ».
9. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Сороківського родовища ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ».
10. Про розгляд депутатського звернення депутата районної ради Блудова Ф.П. від 19.06.2017 № 14 щодо Безлюдівського кар’єру.
11. Про розгляд звернення громадської організації «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «КРІПАК»» щодо доцільності скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення після 2020 року.
 

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21