Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбулось засідання постійної комісії
13 липня 2017, 11:01

Відбулось засідання постійної комісії

Поділитися:
13 липня 2017 року заступник голови -керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева взяла участь у засіданні постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад, містобудування, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Комісія погодила проекти рішень для розгляду на пленарному засіданні XVІІ сесії районної ради VII скликання:
 
1. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
3. Про хід підготовки бюджетних установ та об’єктів житлово-комунального господарства Харківського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
4. Про проведення централізованих розрахунків з погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, які надані населенню, керуючись Порядком та умовами надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.
5. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг при Харківській райдержадміністрації на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 лютого 2017 року «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, що підлягають передачі в оренду на конкурсних засадах в 2017 році.»
7. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення керівників комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.
8. Про надання дозволу комунальному підприємству теплових мереж Харківського району Харківської районної державної адміністрації на списання з балансу майна.
9. Про надання дозволу комунальному підприємству Харківської районної ради «КОМУНЕНЕРГО» на припинення виробництва теплової енергії котельною, виведення з експлуатації основних засобів та списання з балансу майна.
10. Про затвердження Статуту комунального підприємства Харківської районної ради «КОМУНЕНЕРГО» в новій редакції.
11. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для потреб споживачів всіх категорій Харківського району комунальному підприємству Харківської районної ради «КОМУНЕНЕРГО».
12. Про надання дозволу комунальному підприємству Харківської районної ради «КОМУНЕНЕРГО» на отримання кредиту в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК».
13. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.
14. Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Роганської селищної ради підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
15. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Роганської селищної ради.
16. Про надання згоди на прийняття майна з комунальної власності територіальної громади с. Мала Рогань у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.
17. Про відкликання районною радою власних повноважень з управління адміністративними будинками районної ради, делегованих районній державній адміністрації.
18. Про лист Горбатової О.Л. щодо забезпечення передачі товарно – матеріальних цінностей та майна та лист щодо підписання акту прийому – передачі будівель та споруд.
19. Про лист КПОЗ «Центральна районна аптека №30» щодо комп’ютерізації та встановлення програмного забезпечення в аптеці.
20. Про лист ТОВ «Слобожанський рітейл» щодо  можливості передачі в оренду земельної ділянки в сел..Покотилівка, вул.Інтернаціональна, 60/17.
21. Про звернення жителів с.Мала Рогань щодо ремонту під’їзної дороги.
22. Про лист КП «КОМУНЕНЕРГО» щодо можливості сприяння організації охорони об’єктів водопостачання.
23. Про лист КП «КОМУНЕНЕРГО» щодо будівництва твердопаливної котельні.
24. Про лист Харківської районної державної адміністрації щодо встановлення рівня середньомісячної зарплати при визначенні вартості робіт по об’єктах будівництва.
25. Про лист АК «Харківобленерго» щодо вжиття заходів впливу до КП «Харківводоканал» про сплачення за спожиту електричну енергію.
26. Про лист Тернівської сільської ради  щодо надання згоди на прийняття до спільної власності Тернівський ДНЗ.
27. Про лист КПТМ Харківського району щодо надання допомоги у вирішенні питання проведення розрахунку за спожитий природний газ.
28.  Про лист КПТМ Харківського району щодо узгоди договорів.
29. Про лист КПТМ Харківського району щодо проведення взаємозаліку по взаємній заборгованості. 
30. Про лист КПТМ Харківського району щодо створення КП «Теплові мережі Роганської селищної ради».
31. Про лист КП «ХРБТІ» щодо преміювання директора Бондаренка Г.І.
32. Про лист редакції газети «Трибуна трудящих» щодо погодження штатного розпису працівників редакції.
 


Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21