Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Командно-штабні навчання з ТРО
6 липня 2017, 15:07

Командно-штабні навчання з ТРО

Поділитися:
В період з 04 по 06 липня 2017 року під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України на всій території України було проведено командно-штабні навчання з територіальної оборони.

 ТЕМА: “ Уточнення Плану територіальної оборони та управління силами і засобами в ході ведення територіальної оборони в зонах (районах) поза смугами ведення бойових дій ”

НАВЧАЛЬНІ ПИТАННЯ:

1. Уточнення Планів (Планів участі) у територіальній оборони.

2. Управління силами та засобами територіальної оборони в умовах збройної агресії .

 В Харківській області на навчання були залучені:

 Харківська обласна адміністрація та районні адміністрації, як органи управління, які здійснюють безпосереднє керівництво веденням територіальної оборони у відповідних зонах, районах ТрО
 Харківський обласний  та районні військові комісаріати у ролі штабів зони та районів територіальної оборони, як органи військового управління, які здійснюють безпосереднє керівництво веденням ТрО
  Оперативні групи від центральних та регіональних органів управління інших військових формувань і правоохоронних органів (Нацполіції, Нацгвардії України, Адміністрації Держприкордон служби України, Служби безпеки України, Адміністрації Держспецтранс служби, Держспец служби зв’язку України, Міністерства Юстиції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України – у ролі відповідних органів управління, які здійснюють управління підпорядкованими силами та засобами під час участі (в межах компетенції) у веденні територіальної оборони.

 

 

http://khovk.org/ua/news/one_news/243.html

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21