Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Проведення військового - спортивного табору
2 липня 2017, 15:15

Проведення військового - спортивного табору

Поділитися:
На виконання програми “Молодь України” та  плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді за підтримки  Харківської районної державної адміністрації, Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх», Харківської районної громадської організації військово-спортивний клуб «Скорпіон» у   с. Коропове Зміївського району проведений військово-спортивний табір, який тривав два тижні.

 

Під час проведення військово-спортивного табору було залучено понад 40 дітей віком від 6 до 17 років із різних куточків Харківського району та    и  м. Харкова, які підвищували свою спортивну майстерність щоденними тренуванням з бойового двоборства. Крім цього протягом всього часу показали  свої фізичні якості під час бігу, плавання, підтягування, метання гранат, рухливих ігор, продемонстрували влучність у стрільбі, спритність під час подолання смуги перешкод, вміння виконувати нормативи з тактичної підготовки, яка включала в себе пересування по полю бою, розгортання відділення, копання та обладнання окопу. Реалізували свої навички переміщення в полі бою із застосуванням точних копій реальної зброї (страйкбольного обладнання), використання гранат і розтяжок, маскування, виявлення супротивника та ураження його під час військово-спортивній гри. Із захопленням орієнтувались на місцевості за допомогою топографічних карт під час тактико-спеціальної гри, навчались перетинати переправи за допомогою мотузок та інших хитрощів туризму.
 Всі зазначені етапи увійшли в «Спартакіаду -2017», яка включала в себе  змагання з військово-прикладного семиборства,  військово-спортивної гри «Патріот», пішохідного туризму та рухливих ігор.  За підсумками «Спартакіади -2017» були визначені переможці, які нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів. По закінченню напружених щоденних заходів діти вечорами грали в улюблені ігри та могли просто відпочивати милуючись мальовничим краєвидом, який розкривається біля річки Сіверський Донець.
В цей же час військово-спортивний  табір відвідували співробітники Національної гвардії України, Національної поліції, Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та Харківського  об’єднаного районного військового комісаріату. Гості військово-спортивного табору проводили  інформаційно-роз’яснювальну роботу, теоретичні та практичні заняття з різних напрямків, від медичної підготовки, військової справи, правових знань, до охорони громадського порядку. Різноманітні заняття були розвантажені Харківським обласним центром фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» та відділенням Національного олімпійського комітету України в Харківській області, які провели черговий етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» та надали допомогу в проведенні щорічного оцінювання фізичної підготовленості під час військово-спортивного табору.
На завершення військово-спортивного табору під час урочистого закриття юні захисники зробили показовий виступ самозахисту для гостей, після чого отримали сертифікат та сувеніри від відділення Національного олімпійського комітету України в Харківської області.
Цей захід був справжнім випробуванням для майбутніх захисників нашої держави, тому бажаємо їм в подальшому навчатись цій нелегкій військовій справі, але дуже потрібної в наш час.
Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21