Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Харків – це безпека, розвиток та джерело для посилення європейської ідеї на континенті. Юлія Світлична
27 червня 2017, 09:59

Харків – це безпека, розвиток та джерело для посилення європейської ідеї на континенті. Юлія Світлична

Поділитися:
Голова ХОДА привітала учасників засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, що проходить 27 червня в Харкові.

«Відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи саме тут, на Сході України, має для нас особливий символізм, - відзначила Юлія Світлична. - Вважаю, що це потужний сигнал всьому європейському співтовариству: Харків – це Європа, Харків – це безпека, розвиток та ще одне джерело для посилення європейської ідеї на всьому континенті».

Керівник області наголосила, що мешканці Харківщини знають ціну миру й демонструють готовність захищати європейські цінності.

«Тут навчається молодь зі всієї України. Тут укріплюються основи нової, відкритої української економіки, яку розвиваємо разом з міжнародними партнерами. Саме тому, маючи стратегічне значення для держави, Харківський регіон користується особливою увагою і підтримкою Президента України на шляху реформ», - зазначила голова ХОДА.

Нагадаємо, засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад РЄ вперше проходить в Україні. Переконати представників 31 європейської країни приїхати на український схід вдалося голові ХОДА Юлії Світличній. З 2016 року вона представляє Україну в Конгресі регіональних влад Ради Європи. У жовтні 2016-го Юлію Світличну було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу. Вона також входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

Довідка. Моніторинговий комітет Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії.

 

 


http://kharkivoda.gov.ua/36/87304

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21