Сьогодні 17.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Керівник ХОДА відзначила кращих медичних працівників області
18 червня 2017, 09:10

Керівник ХОДА відзначила кращих медичних працівників області

Поділитися:
17 червня Юлія Світлична зустрілася з медиками з лікарень Харкова та районів області.

Під час заходу, що пройшов у стінах Харківської обласної клінічної лікарні, керівник облдержадміністрації привітала медичних працівників з професійним святом, а також вручила кращим представникам сфери охорони здоров'я грамоти та подяки голови ХОДА.

«У наших серцях медичні співробітники - не раз на рік, а весь час, все життя. Особливо - в тяжкі хвилини, - сказала Юлія Світлична. - Дякую за вашу працю, за вашу любов до своєї роботи! Я бажаю жителям Харківської області здоров'я, вам і вашим родинам - миру, добробуту, більше вдячних пацієнтів, менше важкої роботи й більше добра. Любові вам у серці!».

Голова ХОДА запевнила, що сфера охорони здоров'я продовжить отримувати підтримку керівництва області. У 2017 році продовжиться процес придбання нового обладнання для лікарень обласного центру та районів. Також триває робота над отриманням фінансування від Європейського інвестиційного банку для проведення ремонтів у 14 обласних лікарнях.

«Ми надали всі папери та всі проекти. Я вже спілкувалася з керівництвом Європейського банку. Наполегливо домагаюся цього фінансування», - підкреслила Юлія Світлична.

Головний лікар обласної клінічної лікарні Богдан Федак, у свою чергу, подякував голові ХОДА за увагу до розвитку медичної сфери та до праці медиків.

«З вашою підтримкою ми будь-яку реформу в Харківській області проведемо без проблем. А те медичне обладнання та фінансування, які ми отримуємо завдяки вам, дозволить ще вище підняти й без того непоганий рівень медицини області, щоб наші пацієнти отримали діагностичну та лікувальну допомогу на найвищому рівні», - зазначив Богдан Федак.

Серед медпрацівників, які отримали нагороди, - головлікар Балаклійської ЦРЛ Марина Руденко. Вона підкреслює: нагороду вважає не тільки своєю, але такою, що належить усім медикам Балаклійщини, які виявили високий професіоналізм під час НС на 65-му арсеналі.

«Ми дуже вдячні вам, Юліє Олександрівно, та команді професіоналів, яку ви очолюєте, за таку оперативну роботу в момент, коли сталася надзвичайна ситуація, - сказала Марина Руденко. - Вважаємо, що саме завдяки вашій увазі, вашій особистій присутності та координації дій всіх структур, ситуацію вдалося взяти під контроль з перших хвилин. І вона залишається під контролем. Це відчули всі жителі нашого міста, в тому числі й медичні працівники».

 


http://kharkivoda.gov.ua

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21