Сьогодні 24.11.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
«СУЗІР’Я NEWS – 2017» - свято обдарованих дітей Харківського району
2 червня 2017, 14:55

«СУЗІР’Я NEWS – 2017» - свято обдарованих дітей Харківського району

Поділитися:
Харківський район традиційно вважається колискою талантів Харківської області. Підтвердженням цього є  щорічне свято, присвячене обдарованій молоді нашого району.

У цьому році свято «Сузір’я news – 2017» відбулося  02 червня 2017 року в Будинку культури Національної поліції Головного управління в Харківській області. У залі не було жодного вільного місця, панувала атмосфера творчого злету та  перемоги.
Керівництво району, поважні гості, директори навчальних закладів, учителі, обдаровані учні, батьки підсумували результати 2016/2017 навчального року та відзначили переможців всеукраїнських та обласних конкурсів, турнірів, змагань, предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Цього року стовідсоткову участь команд у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 навчальних предметів забезпечили 38 загальноосвітніх навчальних закладів. Понад 30 учасників виборювали першість в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. 1690 педагогів сумлінно навчали, а люблячі батьки підтримували своїх дітей. Так спільна робота всієї освітянської громади набувала визнання. В імпровізованій телевізійній студії каналу «Сузір’я news» лунали контенти: «Гордість району», «Серце віддали дітям», «Мистецький арсенал Харківщини», «Амбіції юних Нобелів», «Захисники природи Харківщини».
Учасників урочистостей привітали заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Василівна Малишева та заступник голови Харківської районної ради Олег Євгенійович Казаков. Вони побажали талановитим дітям продовжувати кращі традиції Харківського краю, нагородили педагогів, вручили подяки батькам школярів за відповідальне ставлення до виховання своїх дітей.
Мистецький арсенал Харківщини поповнився іменами обдарованих митців  районного центру дитячої та юнацької творчості:

1.Васильченко Владислава, переможця Міжнародного бліц конкурсу з Web анімації, учня Циркунівської школи;
2.Дрозденко Катерини та Кудікової Марії, переможців Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу «Лотос Надії», учениць Липецької школи;
3.Краснокутської Анастасії, переможця Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», учениці Васищевської школи;
4.Рашевської Анастасії, переможця VІ обласного конкурсу дитячого малюнку «Сяйво Єллади», учениці Васищевської школи;
5.Бартєньєвої Віолетти, переможця обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка», учениці Васищевської школи;
6.Хореографічним колективом «Діамант» Васищевської школи, що виборов перемогу на Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Лотос Надії» (художній керівник Зеленська Ірина Вікторівна);
7.Хореографічним колективом «Фантазія» Пісочинської школи, переможцем Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Скарби Слобожанщини» (художній керівник Бесараб Маргарита Сергіївна).
8.Хореографічним колективом «Жемчужина» Русько-Тишківської школи, що став переможцем Всеукраїнського телевізійного фестивалю конкурсу «Взірець таланту» (художній керівник Крамчанінова Ірина Віталіївна).

Нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно» та Обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області:

1.Євсіна Григорія, учня Будянського ліцею;
2.Хвостиченко Софію, ученицю Пісочинської школи;
3.Бєлікова Станіслава, учня Покотилівського ліцею «Промінь»;
4.Скопика Дениса, учня Покотилівського ліцею «Промінь»;
5.Тарасову Аліну, ученицю Русько-Тишківської школи;
6.Бондарєва Ярослава, учня Вільхівської ЗОШ, гуртківця районного центру дитячої та юнацької творчості.

Нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література»: ученицю Хорошівської школи Гайденко Анжеліку та учня Коротичанського ліцею Ключку Максима.
Відзначено переможців 17 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: ученицю Пісочинського колегіуму Шадрунову Анну та учня Пісочинської школи Коржа Дмитра.
Нагороду отримав переможець Обласного щорічного фестивалю ораторського мистецтва учень Безлюдівського юридичного ліцею Коваленко Максим.
Голова Харківської районної профспілки працівників освіти і науки України Ніна Василівна Кунченко відзначила якісну роботу юних захисників природи та власного здоров'я: Покотилівської станції юних натуралістів (Руденко Софії, Найденко Поліни, Павлюх Карини, Ткаченка Гліба, Путрі Владислава, Дмитрієнко Владислави, Світличного Олексія, Геращенко Надії, Любарської Марини), команди екологічної просвіти Глибоківської школи, команди юних лісівників Бабаївської школи, дружини юних пожежних Веселівської школи, загону юних інспекторів руху Пісочинського колегіуму, команди Безлюдівської школи, яка перемогла в районному конкурсі «Безпечний Інтернет».
Завершились урочистості привітанням начальника відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Ольги Іванівни Бабельчук, яка нагородила юних ерудитів та спортсменів району, серед яких переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

1.Шихатова Діана, учениця Безлюдівської школи;
2.Стасюнайтес Владислава, учениця Васищевської школи;
3.Кустов Георгій, учень Височанської школи № 2 (переможець олімпіад з предметів: «Економіка» та «Інформаційні технології»);
4.Ісаєнко Андрій, учень Височанської школи № 2;
5.Кальницька Ірина, учениця Пісочинського колегіуму;
6.Ложкіна Надія, учениця Пісочинського колегіуму (переможець олімпіад з навчальних предметів: «Біологія» та «Російська мова та література»);
7.Завада Марія, учениця Пісочинського колегіуму (переможець олімпіади з предмета «Українська мови та література» та 7 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка);
8.Чернявська Дар’я, учениця Пісочинського колегіуму;
9.Орлова Анастасія, учениця Пісочинського колегіуму (переможець олімпіад з предметів: «Економіка» та «Географія»);
10.Гашуренко Дар’я, учениця Покотилівського ліцею «Промінь»;
11.Семенченко Владислав, учень Русько-Тишківської школи.
Нагороджено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України:

1.Кіріяк Євгенію, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
2.Кравчук Аліну, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
3.Любар Софію, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
4.Семенову Катерину, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
5.Колісник Дар'ю, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
6.Яворіну Мілену, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
7.Калужінову Аліну, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;
8.Калініну Валерію, ученицю Безлюдівської школи;
9.Абу Одех Амані, ученицю Васищевської школи;
10.Старченко Аліну, ученицю Манченківської школи;
11.Сорочан Валерію, ученицю Пісочинського колегіуму;
12.Новохатську Марину, ученицю Пісочинського колегіуму;
13.Ложкіну Поліну, ученицю Пісочинського колегіуму;
14.Гнесь Дарину, ученицю Покотилівського ліцею «Промінь», вихованку Покотилівської станції юних натуралістів.

Відзнаки отримали юні спортсмени Харківського району, які в майбутньому змусять майоріти жовто-блакитний прапор і лунати гімн країни на престижних змаганнях і турнірах світу:

1.Піддубний Єгор, учень 8 класу Покотилівського ліцею «Промінь», вихованець Мереф'янської дитячої та спортивної школи, член збірної команди Харківської області зі спортивного орієнтування, переможець чемпіонату України зі спортивного орієнтування в місті Черкаси;
2.Томашевський Олексій, учень Зеленогайської школи, який посів І місце в ІІ етапі розіграшу Кубку України з лижних гонок;
3.Кисіль Олена, учениця Зеленогайської школи, яка виборола І місце в  ІІ етапі розіграшу Кубку України з лижних гонок;
4.Латиш Олег, учень Покотилівського ліцею «Промінь», який  посів І місце в розіграші Кубку області з карате;
5.Толстова Анастасія, учениця Покотилівського ліцею «Промінь», яка  виборола І місце в розіграші Кубку області з карате;
6.Удовицький Євгеній, учень Покотилівського ліцею «Промінь», який посів І місце в чемпіонаті Харківської області зі спортивного орієнтування;
7.Бєлов Данило, капітан команди Пісочинського колегіуму, яка перемогла в  Міжобласному футбольному турнірі серед школярів «UNICEF Football Cup»;
8.Кузнєцов Олексій, капітан команди Циркунівської школи, яка виборола І місце у зональному обласному етапі чемпіонату України з волейболу серед учнів 10-11 класів;
9.Пасікун Аліна, капітан команди Манченківської школи, яка посіла І місце у зональному етапі чемпіонату України з волейболу серед учнів 7-8 класів;
10.Путятін Андрій, капітан команди Хорошівської школи, яка посіла І місце у зональному етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3;
11.Онацька Аліна, капітан команди  Бабаївської школи, яка виборола І місце в чемпіонаті України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат (1999 та 2002 р.н.);
12.Ткаченко Олександр та Кузьменко Владислав, капітани команд «Юніор» Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи, які вибороли І місця в обласних змагання з футзалу та в Міжнародному турнірі з міні-футболу в місті Ковелі Волинської області.

Спільна робота вчителів і школярів була відзначена грошовими винагородами та цінними подарунками.
Присутніх у залі своїм талантом вражали цьогорічні переможці фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй» та переможці фестивалю музично-театральної творчості вихованців дошкільних навчальних закладів «Дитячі промінчики»: вокальний колектив «Пісочинські чарівниці» Пісочинського колегіуму, хор «Веселі нотки» Безлюдівського юридичного ліцею, танцювальний колектив Пісочинського ДНЗ №3 «Теремок», ансамбль «Мальви» Русько-Тишківської ЗОШ, танцювальний колектив «Азарт» Безлюдівської ЗОШ, учениці Елітнянської школи Ліснича Аліна та Запека Уляна, колектив естрадного танцю «Непоседы» Безлюдівського юридичного ліцею, учень Височанської ЗОШ №2 Мудрець Вадим, учениця Пісочинського колегіуму Варибрус Аліса, танцювальний колектив «Жемчужина» Русько-Тишківської ЗОШ.
Вражали ораторським мистецтвом й ведучі урочистостей: учень Васищевської ЗОШ Нагорний Денис, учениця Пісочинського колегіуму Халіуліна Ельвіра, учні Бабаївської ЗОШ Дзюба Влада й Малюта Семен, учні Лук'янцівської ЗОШ Садома Валерій та Лаптів Олексій.
Приємним подарунком став виступ оркестру барабанщиків народного шоу-театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при Головному управлінні національної поліції в Харківській області під керівництвом Ніколайчук Альони Ігорівни.
Було справжнє свято… І нехай щороку в Харківському районі зростає число призерів всеукраїнських і обласних олімпіад, конкурсів, турнірів, спортивних змагань. Нехай пишаються ними вчителі й тішаться батьки!

http://khar-rvo.org.ua/index.php/3592-orsopkygoldo

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21