Сьогодні 21.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Кубок з баскетболу пам’яті Мішури Федора Анатолійовича
30 травня 2017, 13:09

Кубок з баскетболу пам’яті Мішури Федора Анатолійовича

Поділитися:
Вже другий рік поспіль на спортивній базі Русько – Тишківської загальноосвітньої школи проводиться Кубок з баскетболу пам’яті Мішури Федора Анатолійовича, вчителя фізичної культури Русько – Тишківської загальноосвітньої школи, активіста фізкультурного руху району, серед збірних команд юнаків загальноосвітніх шкіл району.

 Цього року  позмагатися за головний трофей турніру приїхали п’ять команд –учасниць з Покотилівської, Циркунівської, Слобожанської, Липецької ім. П.В. Щепкіна та Русько- Тишківської загальноосвітніх шкіл. 
Спочатку змагання відбувалися у підгрупах і пройшли досить стрімко, динамічно та емоційно, бо жодна з команд не хотіла поступатись іншій і бажала перемогти. Далі у фінальній боротьбі за 3 -4 місця зустрілись слобожанці з циркунівцями. Цього разу фортуна посміхнулася циркунівцям і третє почесне місце виборола команда Циркунівської загальноосвітньої школи. Найемоційніші баскетбольні баталії з фолами та штрафними кидками уболівальники спостерігали у грі за 1-2 місця між командами тишківців та покотилівців. З рахунком 5:11  Покотилівська загальноосвітня школи №2 поступилася господарям і тим самим посіла друге почесне місце. В напруженій боротьбі команда Русько – Тишківської загальноосвітньої школи виборола перше місце і вдруге утримала звання переможця.
Кращими гравцями команд – учасниць визнано:  Каплуна Антона       (с. Р. Тишки),   Воскобійника  Павла (с. Липці),     Данилюка     Олександра (с. Циркуни), Одинця   Михайла (сел. Покотилівка)    та  Дуріхіна    Даніїла (с. Слобожанське).
Команди - призери нагороджені кубками Харківського районного спортивного клубу за перше, друге та третє місце, гравці команд – призерів – медалями та дипломами відповідних ступенів відділу у справах молоді та спорту Харківської райдержадміністрації.
Вітаємо переможців!


Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21