Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
У Харкові пройде арт-парад «Слобожанська вишиванка»
17 травня 2017, 16:15

У Харкові пройде арт-парад «Слобожанська вишиванка»

Поділитися:
Концерт, показ колекцій вишиванок, флешмоб та майстер-шоу відбудуться 18 травня на майданчику біля Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка.

Про те, як відзначатимуть на Харківщині Всесвітній день вишиванки, розповів начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина. За його словами, урочистості біля ХНАТОБу розпочнуться о 17:00 18 травня й триватимуть до 20-ї години.
«Вишиванка – невіддільний атрибут української культури, не тільки етнічної, але й сучасної. Приємно спостерігати, що мода на вишиванку повертається», - відзначив Олег Яцина.
Він розповів, що до святкування будуть запрошені народні колективи різних національних меншин, що проживають на Харківщині. Також під час арт-параду відбудеться показ одягу. Свої колекції продемонструють майстри з Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Харківського вищого професійного училища швейного виробництва, коледжу текстилю та дизайну. Крім того, на заході продемонструють речі з приватних колекцій.
За словами керівника творчої майстерні «Слобожанський ладинець» Наталі Нечепуренко, на свято запрошено понад 10 майстрів з Харківської області.
«Слобожанський орнамент - особливий, це вишивка білим по білому. Майстрині використовували близько 150 видів швів, - розповіла Наталя Нечепуренко. - Вишиванка – це наш генетичний код. Обираючи, наприклад, сорочку, відкрийте своє серце та спробуйте відчути енергетику, яку несуть орнаменти. Треба зважати, що в кожного українського регіону є своя вишивка. Якщо вишиванка вам підходить – ви це одразу відчуєте».

http://kharkivoda.gov.ua/36/86591

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21