Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбувся семінар
15 травня 2017, 13:09

Відбувся семінар

Поділитися:
Виїзний семінар на тему: «Взаємодія центрів СССДМ та місцевих громад щодо раннього виявлення сімей, які можуть потрапити у складні життєві обставини, профілактики соціального сирітства»

13 травня у малій залі Харківської районної державної адміністрації відбувся виїзний семінар Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  для представників місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Взаємодія центрів СССДМ та місцевих громад щодо раннього виявлення сімей, які можуть потрапити у складні життєві обставини, профілактики соціального сирітства».
У заході взяли участь: заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева, директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Хватинець, директор  Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бакай, працівники Центрів Харківської області, представники об’єднаних територіальних громад.
Під час семінару розглядався алгоритм роботи щодо раннього виявлення сімей, які можуть потрапити у складні життєві обставини.
Досвідом роботи у Харківському районі поділилася директор Центру Олена Бакай.

 

Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21