Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Привітання до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері
11 травня 2017, 11:47

Привітання до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

Поділитися:
З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері у Харківській районній державній адміністрації 11 травня 2017 року відбувся   «круглий стіл» з сім’ями військовослужбовців, які загинули під час проходження служби в зоні АТО.

Перший заступник Харківської районної держаної адміністрації Бондаренко Ю.М. та голова Харківської районної ради Литвиненко М.В. звернулися до членів сімей загиблих зі словами глибокої вдячності за виховання гідних синів Вітчизни, які мужньо захищали цілісність та незалежність нашої держави та поклали найдорожче – своє життя. Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість. Світла пам’ять про героїв вічно житиме у наших серцях, а районна влада завжди  допомагатиме та не залишить поза увагою їх сім’ї.
Під час зустрічі було обговорено низьку питань соціально-побутового значення, піднімались питання оздоровлення дітей, питання землекористування та інші.
Наприкінці всі присутні отримали подарунки.


Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21