Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Вшанування пам’яті Дня Чорнобильської катастрофи у Харківському районі
26 квітня 2017, 16:14

Вшанування пам’яті Дня Чорнобильської катастрофи у Харківському районі

Поділитися:

26 квітня  відбувся круглий стіл з ліквідаторами Чорнобильської ЧАЕС за участю голови районної держадміністрації Ю.І. Раїни та заступника голови районної ради В.А. Рожанського.

Керівництво району зазначило, що в історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року.


Голова райдержадміністрації звернувся до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС зі словами вдячності, вшанування пам’яті загиблих та залишивших серед нас «героїв країни».


Продовженням вшанування, відбувся мітинг у пам’ять учасників загиблих на  Чорнобильській АЕС у м. Південне Харківського району на вул. Героям Чорнобиля та відкриття пам’ятного знаку учасникам Чорнобильської ЧАЕС.


У церемонії взяло участь керівництво Харківської райдержадміністрації та керівництво Харківської райради, керівники громадських Чорнобильських об'єднань району та мешканці міста Південне.


«Сьогодні ми зібралися вшанувати пам'ять загиблих і віддати данину поваги живим учасникам Чорнобильської катастрофи. 31 рік тому вони ціною свого здоров'я і часто життя не дали поширитися радіоактивному забрудненню всією територією України і Європи та щоб підростаюче покоління пам'ятало про подвиг, який зробили мешканці країни»,- зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Бондаренко.Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21