Сьогодні 23.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Увага! Доступні ліки!
19 квітня 2017, 11:44

Увага! Доступні ліки!

Поділитися:
З квітня 2017 року в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.
03 квітня Міністерство охорони здоров'я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою "Доступні ліки". У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі.
Хворим, у яких встановлено діагнози серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу, необхідно звернутися до лікарів загальної практики – сімейної медицини, лікарів-терапевтів, педіатрів, кардіологів, ендокринологів лікувальних закладів за місцем мешкання з метою отримання рекомендацій щодо вибору лікарського засобу для амбулаторного лікування та отримання рецепту.
 ➢У рецепті буде визначено міжнародну непатентовану назву лікарського засобу, а сам хворий має право обрати необхідний лікарський засіб з повним або частковим відшкодуванням його вартості.
➢Наступний крок – хворий має звернутися з рецептом до аптечного закладу, який бере участь в Урядовій програмі «Доступні ліки», для отримання ліків.
На теперішній час в Харківському районі у реалізації програми «Доступні ліки» беруть участь наступні заклади:
•    Комунальне підприємство охорони здоров`я «Центральна районна аптека № 30», яке має аптеки та  аптечні пункти майже на усій території району, а також філії аптечних пунктів безпосередньо в амбулаторіях,
•    ДОРП « Обласний аптечний склад»
•    ФОП «Таран»
Важливо зазначити, що перелік аптек, які задіяні у дії Програми може бути розширений.
В районі вже розпочато отоварювання рецептів аптеками за програмою  «Доступні ліки».
Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21