Сьогодні 20.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Чемпіонат  з волейболу  у Харківському районі
11 квітня 2017, 08:00

Чемпіонат з волейболу у Харківському районі

Поділитися:
9 квітня на спортивній базі Пісочинського колегіуму завершився чемпіонат Харківського району з волейболу серед дорослих команд, в якому взяло участь 14 команд: «Вимпіл» c. Циркуни, «Фортуна» c. Циркуни, «Орбіта» c. Циркуни, ВК «Липці» с. Липці, ВК «Лук’янці» с. Лук’янці , «Медик» с. Стрілеча, СК «Безлюдівка» сел. Безлюдівка, «Южный – 1» м. Південне, «Лідер» сел. Елітне, «Южный – 2» м. Південне, «СОНАР» сел. Пісочин , «Високий – 1» сел. Високий, «ЗК» м. Люботин та «Клинки» сел. Буди. Чемпіонат проходив на спортивних базах Циркунівської ЗОШ, Липецької ЗОШ ім. П.В. Щепкіна, Стрілечанської ЗОШ, Лук’янцівської ЗОШ, Пісочинського колегіуму та охопив  спортзали Безлюдівського юридичного ліцею, Південноміського технологічного ліцею та Люботинської гімназії №1.

У фінальній зустрічі всі суперники були налаштовані на перемогу, зал охоплювало тривогою та інтригою з кожною подальшою грою, адже команди йшли з малим відривом очок одна від одної.
Судді старанно та зосереджено робили свою справу на полі гри суперників, так було зафіксовано 4 жовті та 2 червоні картки за день фіналу чемпіонату.
В останній грі, за трєте місце боролися команди с. Циркуни («Орбіта») та команда сел. Пісочина («СОНАР»). З рахунком 2:0 у партіях трєте почесне місце впевнено виборола собі та своєму селищу команда сел. Пісочин («СОНАР»). За набраними очками у таблиці чемпіонату на другому місці опинилась команда м. Південне («Южный – 2»), а перше місце у чемпіонаті Харківського району з волейболу 2017 року здобула команда, яка показала себе найкращою протягом всього чемпіонату району – «Южный – 1» м. Південне.
Церемонія нагородження пройшла по завершенню ігор фіналу, команди-переможці були нагородженні кубками, медалями та іменними дипломами від організаторів чемпіонату - Харківського районного спортивного клубу та відділу у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації. Кращі гравці сезону: Токарев Павло (сел. Високий), Ревенко Олег (м. Люботин), Логвинов Євгеній (сел. Пісочин), Степанишин Павло (сел. Безлюдівка), Огульчанський Іван (м. Південне «Южный-1»), Мокеев Євгеній (м. Південне «Южный-2»), Рубцов Віктор (с. Циркуни «Орбіта»), Науменко Віталій (с. Циркуни «Фортуна»), Сазонов Дмитро (сел. Лук`янці «ВК Лук`янці»), Макаров Микита (сел. Буди «Клинки»), Панюшин Євген (с. Липці «ВК Липці»), Самойлов Ілля (с. Стрілеча «Медик»), Шаповал Олександр (c. Циркуни «Вимпіл»), Бєлєніхін Костянтин (сел. Елітне «Лідер») яких відзначили пам’ятними відзнаками та дипломами.
 Всі учасники чемпіонату були обдаровані оплесками та щирими емоціями вдячності від вболівальників та глядачів за видовищну гру протягом усього дня змагань. Бажаємо командам подальших звершень у змаганнях та гарного настрою!Анонси подій
  • 20 cічня 2018 р.
    • Відбудеться відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин Харківського району. Запрошуємо бажаючих взяти участь в урочистих заходах.
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21