Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Чемпіонат Харківського району з баскетболу серед дорослих команд
4 квітня 2017, 16:40

Чемпіонат Харківського району з баскетболу серед дорослих команд

Поділитися:
Завершився Чемпіонат Харківського району з баскетболу серед дорослих команд 2017 року, який проходив на спортивних базах  селища Бабаї, Пісочинського колегіуму та  ХНАУ ім. В.Докучаєва, з лютого по квітень поточного року. В змаганнях  взяли  участь: команда «Колос» (сел. Бабаї), БК «Пісочин» (сел. Пісочин), «Авангард» (м. Мерефа), БК «Хорошеве» (сел. Хорошеве), «ХНАУ - Рогань»  (сел. Рогань) та «Спартак» (сел. Високий).

Змагання продемонстрували високу підготовку, спритність та впевненість у собі гравців кожної з команд.
У фінальній частині чемпіонату Харківського району з баскетболу, яка відбулась 2 квітня на спортивній базі Пісочинського колегіуму, глядачі спостерігали запеклу боротьбу команд за місця на п'єдесталі. Вболівальників захоплювало духом від спортивного, бойового настрою на майданчику з м’ячем та від дружньої обстановки на лаві відпочинку між командами – суперниками.
По закінченню змагань відбулася церемонія нагородження учасників. Впевнену перемогу здобула команда БК «Пісочин» сел. Пісочин , друге почесне місце виборола команда «ХНАУ - Рогань» сел. Рогань, команда     «Спартак» сел. Високий - третє почесне місце. Команди – призери, були нагородженні кубками, медалями та дипломами. В церемонії також  було визначено кращого гравця сезону з кожної команди, яка брала участь у чемпіонаті, ними стали: Петля Сергій («ХНАУ - Рогань»), Рожковський Олег («Авангард»), Ельдалі Карім («Колос»), Зайченко Юрій (БК «Пісочин»), Глазунов Павел («Спартак»). Кращі гравці команд-учасниць були нагороджені дипломами та пам’ятними статуетками.
Всі учасники чемпіонату з нетерпінням чекають наступних змагань.Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21