Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
В Харківській райдержадміністрації відбувся «круглий стіл»
31 березня 2017, 14:56

В Харківській райдержадміністрації відбувся «круглий стіл»

Поділитися:
31 березня 2017 року в Харківській райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» за участю заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Устименка С. О. та директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Колбаси Р. С. за темою «Питання організації роботи із захисту прав дітей в умовах створення ОТГ». Голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Ю. І. привітав учасників «круглого столу».

В рамках «круглого столу» розглядалися питання щодо стану та перспектив реалізації реформи децентралізації, обговорення питань організації роботи із соціального захисту дітей, функціонування служб у справах дітей в об’єднаних територіальних громадах та організація соціальної роботи з сім’ями.
У «Круглому столі» взяли участь начальник Служби у справах дітей Харківської облдержадміністрації Шевченко О. В., директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хватинець О.О., заступник голови Харківської райдержадміністрації Малишева О. В., заступник голови Харківської районної ради Казаков О. Є., представники Мереф’янської та Роганської об’єднаних територіальних громад, Служби у справах дітей ХРДА і Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21