Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
У Харківському районі проведена екскурсія патріотичного виховання
28 березня 2017, 13:20

У Харківському районі проведена екскурсія патріотичного виховання

Поділитися:
27 березня 2017 року була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту на базі Гвардійського факультету військової підготовки ім. Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківский політехничний інститут», з понад 80 підлітками та дітлахами Харківського району та м. Харкова.

Під час екскурсії юнаків ознайомили з умовами проходження навчання та мешкання курсантів на Факультеті військової підготовки, історією факультету, із  військовою технікою сухопутних військ і  стрілецької зброєю, яка перебуває на озброєнні Збройних Силах України, із  засобами захисту цивільної оборони, умовами виживання в лісі.
Підлітки уважно та з зацікавленістю слухали викладачів  про умови навчання, своїми очами подивились де мешкають курсанти, з захопленням тримали бойову зброю, засоби захисту та радіозв’язку. Змогли сісти за бойові машини та уявити себе справжніми військовослужбовцями. Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної ознайомчої екскурсії  та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та військовослужбовцям Факультету військової підготовки.
Захід був проведений завдяки плідної співпраці Громадської організації “Військово-спортивний клуб «СКОРПІОН»” та Факультету військової підготовки, з метою реалізації та підвищення престижу і розвитку мотивації молоді до служби в Національній Гвардії України.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21