Сьогодні 18.02.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
1 грудня 2016, 08:37

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Поділитися:
Величезну кількість жертв принесла епідемія СНІДу. Кількість інфікованих та померлих від цього захворювання росте щодня.

Чума ХХ, а тепер вже й ХХІ століття нависла над усім людством. В 1988 році на офіційній зустрічі міністрів охорони здоров'я країн миру 1 грудня було призначено, як Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме тут був озвучений загальний заклик до інформування населення про симптоми та способи передачі цього захворювання. Тут одержала підтримку й та думка, що населення планети повинне виявити соціальне терпіння до ВІЛ-позитивних людей. Щороку більшість країн миру 1- го грудня проводить масу заходів, присвячених боротьбі зі СНІДом.
Фахівцями із соціальної роботи Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було проведено низку заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. У бібліотеках району проведено бесіди на тему «Чума XX-XXI сторіч», «Незримий ворог-підступний вбивця», «Попереджений-отже озброєний!», «СНІДовий геноцид людства», «Засуджений до винищення-СНІД!» . Організація проведених заходів направлена в першу чергу на підтримку профілактичних заходів і максимальний доступ до інформації про цю недугу.
За час проведення заходів профілактичною роботою було охоплено 656 осіб різного віку та розповсюджено більше ніж 700 шт. інформаційних матеріалів.
З метою запобігання ВІЛ-інфікування радимо: не вживати наркотичні речовини, особливо ін’єкційним шляхом, не вступати в незахищені належним чином статеві стосунки з випадковими партнерами, обстежуватись на ВІЛ чоловікам та жінкам перед створенням сім’ї та звертатися для проведення профілактичного лікування вагітним ВІЛ-інфікованим та дітям, народженим від таких матерів.Анонси подій
  • 16 лютого 2018 р.
    • Цими вихідними у населених пунктах району проводитимуться народні гуляння «Прощавай зима! Зустрічаймо весну!»
      Графік

 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21