Сьогодні 22.01.2018 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Проведення «круглого столу» Харківської райдержадміністрації та Роганської селищної ради
11 листопада 2016, 17:52

Проведення «круглого столу» Харківської райдержадміністрації та Роганської селищної ради

Поділитися:
10.11.2016 року в Будинку культури у сел. Рогань відбувся круглий стіл Харківської районної державної адміністрації та Роганської селищної ради з учасниками АТО та членами їх сімей, мешканцями сел. Рогань.

У круглому столі взяли участь голова Харківської райдержадміністрації – Раїна Ю.І., заступник голови – керівник апарату Харківської райдержадміністрації – Малишева О.В., голова Харківської районної ради – Литвиненко М.В., голова Роганської селищної ради – Шевченко Ф.С., депутати Харківської районної ради та місцеві депутати, а також представники: Управління соціального захисту населення ХРДА, Управління держгеокадастру у Харківському районі, Управління житлово-комунального господарства ХРДА, Харківського районного центру зайнятості, Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу охорони здоров’я ХРДА, Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО», військовослужбовці учасники АТО та члени їх сімей, мешканці сел. Рогань.
В ході проведення круглого столу розглядалися питання щодо: виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, забезпечення жилою площею (постановки на квартирний облік), ремонту жилих приміщень, забезпечення лікарськими засобами на пільгових умовах,  оформлення статусу учасника бойових дій та пільг на комунальні послуги, забезпечення санаторно – курортними путівками, оздоровленням та відпочинком.
Безпосередньо під час круглого столу та після його закінчення представники Харківської райдержадміністрації та Роганської селищної ради заслуховували зауваження,  надавали індивідуальні консультації та відповідали на питання учасників АТО та членів їх сімей.

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21