Сьогодні 15.12.2017 На головну       Форум       Мапа сайту       Допомога  
Навігація
Опитування

Чи довіряєте Ви владі?

 Повністю довіряю
 Скоріше довіряю
 Скоріше не довіряю
 Повністю не довіряю
 Важко відповісти
Пошук
Відбувся бізнес-семінар для представників малого та середнього бізнесу Харківського району
26 жовтня 2016, 17:00

Відбувся бізнес-семінар для представників малого та середнього бізнесу Харківського району

Поділитися:

26 жовтня в малій залі Харківської районної ради відбувся бізнес-семінар за участю представників Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації, Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва та Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців» для представників малого та середнього бізнесу Харківського району.

 Зі вступним словом виступив перший заступник голови Харківської райдержадміністрації Бондаренко Ю.М., який розповів присутнім про можливості малого та середнього бізнесу в рамках «Програми сприяння розвитку підприємництва на 2016-2020 р.р».

 

В бізнес-семінарі прийняли участь: заступник директора Департаменту економіки міжнародних відносин Колмик О.В., директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Лухіна К.О., президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Чумак О.В., голова правління ОС «Харківське агентство місцевого економічного розвитку» Драгунов О. О, представники ГУ ДФС України у Харківській області-Забайрачна С. С., Мещерякова Н.Я., Дмитренко А. Є., Павлюк Т. І., представник ГУ Держгеокадастру у Харківській області Пахомов М.О.

Були розглянуті питання:

1.     Напрями діяльності та перспективи роботи у 2016 році Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.

2.     Напрями діяльності та перспективи роботи у 2016 році ХОГО «Асоціація приватних роботодавців».

3.     Основні проблемні питання розвитку малого та середнього бізнесу  Харківської області.

4.     Особливості оподаткування землі та нерухомого майна; Особливості застосування РРО; Оподаткування підакцизних товарів.

5.     Особливості землеустрою у 2016 році; Оренда землі у 2016 році; Операції з земельними паями у 2016 році; Особливості виділення земельних ділянок учасникам АТО.

 

 

Анонси подій
 
 
Інформери
 
  На головну | Мапа сайту | Написати листа  
  61034, м. Харків, Комсомольське шосе, 52, телефон 777-21-21